Sporta veidi

Ekstremālākie sporta veidi

Cilvēkiem vienmēr ir paticis nodarboties ar aizraujošiem sporta veidiem. Kur beidzas “aizraujošais” sporta veids un sākas “ekstremālais”, grūti pateikt, bet cilvēkiem vienmēr ir bijusi vajadzīga papildus adrenalīna deva un katrs pie tās tiek tieši tā kā to māk (par adrenalīnu iespējams izlasīt šeit: http://www.creditorapido247.com/.

Base Jumping
Tas, visā pasaulē, ir bīstamākais sporta veids. No citiem sporta veidiem tas atšķiras ar to, ka lēcieni notiek no maza augstuma un sportistiem rezervē ir ļoti maz laika, lai pareizi izvēlētos vajadzīgo ķermeņa stāvokli izpletņa atvēršanās brīdī. Jebkura kļūda vai kaut visniecīgākā kavēšanas, sportistiem, šajā sporta veidā, var maksāt ļoti dārgi. Tiem cilvēkiem, kuri mēģina to izdarīt patstāvīgi, parasti viss beidzas vai nu ar smagām traumām, vai nu ar nāvi.

Cave Diving
Cave Diving ir niršana aizās. Pirmajā acumirklī liekas, ka te nav nekā sarežģīta, bet patiesība, tāda ieniršana ir ļoti bīstama. Tāpēc, ka kādreiz nirējiem vajag meklēt ceļu pilnīgākajā tumsā, bet ja draud briesmas, viņiem ne vienmēr ir iespēja uzpeldēt ūdens virspusē.

Diving (daivings)
Daivings ir peldēšana zem ūdens izmantojot speciālu aprīkojumu. Lai nodarbotos ar daivingu, vajag iziet speciālu apmācības kursu, kurš ļaus apgūt vajadzīgās iemaņas. Kādreiz, ienirt kopā ar pieredzējušu instruktoru, piedāvā arī kūrortos.

Heliskiing
Heliskiing ir lēkšana no helikoptera un slīdēšana pa neskartajām kalnu nogāzēm. Helikopters tiek izmantots tāpēc, lai varētu sameklēt grūti pieejamas vietas uz kurām nav iespējams nokļūt citādā veidā. Vislielākās briesmas sportistiem draud tajā brīdi, kad sākas sniega lavīnas slīdēšana, tāpēc, katram ir jābūt līdzi speciālam aprīkojumam, kurš briesmu brīdī ļaus viņu visātrākajā laikā sameklēt.

Rafting
Raftings ir nolaišanās pa kalnu upēm, kurās ir daudz sliekšņu, ūdenskritumu un bīstamu vietu. Neskatoties uz to, ka šis sporta veids ir kļuvis par diezgan populārs iedzīvotāju vidū, jāatzīst, ka tos tomēr ir samērā bīstams cilvēku veselībai un dzīvībai, jo savā ceļā viņiem vajag pārvarēt daudz šķēršļu un briesmu.

Rock Klimbing
Rock Klimbing jeb kāpšana klintīs ir gan bīstams, gan skaists sporta veids. Lieliskas ainavas, augstums, neaizmirstami iespaidi un iespēja redzēt kaut mazu pasaules daļiņu no putna lidojuma vai tad tas nav tas, ko tik daudzi no mums vēlās? Daudzi sportisti, kuri kaut vienu reizi izjūt šīs sajūtas, vairs nav spējīgi no tām atteikties un tāpēc kāpj klintīs atkal un atkal.

Rodeo
Viens no visbīstamākajiem sporta veidiem, kuru tik ļoti ir iecienījuši skatītāji. Lai nokļūtu līdz uzvarai, nav vajadzīgs daudz – jums zirga mugurā vajag noturēties nieka astoņas sekundes…bet izdarīt to ir neiedomājami grūti vai pat neiespējami.

Strit Lating
Strit Lating ii nobraukums ar dēļiem pa stāvām un līkumotām automašīnu trasēm. Dēļiem bremžu nav, tātad, tas nozīmē, ja jūs esat ieskrējies, apstāties būs ļoti grūti.

Surfing
Surfing jeb sērfings ir vizināšanās pa viļņiem uz speciāliem dēļiem, nostāvēt uz kuriem izdodas ne jau katram. Jo augstāks vilnis, jo neparedzamāka ir cilvēka un okeāna sadarbība.

Cyclocross
Tā ir viena no sarežģītākajām riteņbraukšanas sacensībām. Sportistiem vajag pārvarēt maršrutu atklātā apvidū, kurš sastāv no dažādiem šķēršļiem.

Atsauce uz tekstā izklāstīto informāciju.