Basketbolisti beidzot pārspēj arī BK “Salacgrīvu”

04.03.2013 kategorija: Vīriešu basketbols Comments Off

janis kliesmets salacgriva

Marts “dārzniekiem” iesākās ar spēli Salacgrīvā, kuru nebija izdevies pārspēt visās 5 iepriekšējās tikšanās reizēs. Beidzot “dārzniekiem” izdevās lauzt ieilgušās tradīcijas, izbraukumā pārspējot salacgrīviešus ar rezultātu 86:70.

Spēle iesākās līdzīgi, pamīšus punktus guva te viena, te otra komanda, bet tad lielisku izrāvienu veica tieši cēsnieki, no rezultāta 8:8 panākot 20:8. Atlikušajās trīs ceturtdaļas minūtēs mājinieki spēja gūt vēl tikai 2 punktus, kas ļāva “dārzniekiem” pabeigt ceturtdaļu ar graujošo 27:10. Otrajā ceturtdaļā mājinieki mēģināja uzspiest savu spēles stilu, kas viņiem arī izdevās, minūti pirms otrās ceturtdaļas beigām +12 (36:24) Cēsīm. Atlikušajā minūtē punktus guva vien “dārznieki”, un Emīls Jonins pielika skaistu punktu ceturtdaļai – realizējot trīspunktu metienu līdz ar beigu signālu 43:24.

Trešajā ceturtdaļā “dārznieki” turpināja palielināt savu pārsvaru, aizsardzība darbojās perfekti kā pulksteņa mehānisms un uzbrukumā izdevās viss – ātrie un pusātrie uzbrukumi, metieni no distances, vienu brīdi trenera Brizgalova vadītās komandas pārsvars sasniedza jau 31 punktu (66:35). Līdz ceturtdaļas beigām mājinieki gan rezultāta starpību spēja samazināt (43:68), bet izskatījās, ka “dārznieki” pārliecinoši soļo pēc savas 16. uzvaras sezonā. Pēdējā ceturtdaļā ar to samierināties nespēja BK “Salacgrīva” basketbolisti un pamazām sāka deldēt lielo pārsvaru. Trīs minūtes līdz spēles beigām, pēc kārtējā precīzā viesu snaipera Kristapa Kalniņa trīspunktnieka, vairs tikai +9 (79:70) cēsniekiem, nekavējoties sekoja minūtes pārtraukums, kurā trenerim Viktoram Brizgalovam izdevās savējos sapurināt, un atlikušajā laikā “dārznieki” visu salika pa plauktiņiem 86:70.