Zane Jākobsone nominēta par februāra labāko spēlētāju

04.03.2013 kategorija: Sieviešu basketbols Comments Off

SK Cesis-Liepaja-6123

SK “Cēsis” uzbrukuma līdere Zane Jākobsone nominēta par Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta februāra mēneša labāko spēlētāju.

Zane Jākobsone februārī SK “Cēsis” komandai palīdzēja tikt pie četrām uzvarām, tostarp arī pār galvenajām konkurentēm “TTT Rīga”. Šajās spēlēs Zane vidēji laukumā bija 29 minūtes un 53 sekundes, guva 17,5 punktus, izcīnīja 4.2 atlēkušās bumbas un atdeva 1,8 rezultatīvas piespēles.

Publicējam Zanes Jākobsones interviju Latvijas Basketbola savienības oficiālajam interneta portālam basket.lv

- Kura spēle pašai februārī patikusi vislabāk?
download master crack
- Protams, ar TTT Rīga! Bija interesanta cīņa, spriedze. Man patīk spēles, kurās ilgu laiku cīņa rit punkts punktā un viss beidzas ar manas komandas uzvaru. Tādās reizēs nav pat tik svarīgi, cik punktus pati esmu guvusi.

- Iepriekš pati esi spēlējusi TTT – vai cīņai ar šīm pretiniecēm bija īpašs zemteksts?

- Nē. Ja nu vienīgi tas, ka TTT Rīga spēle arī Ilze un nevaru taču pieļaut, ka zaudēju jaunākajai māsiņai!

- Vai laukumā satikāties?

- Spēlējam dažādās pozīcijās un viena otru nesedzām.

- Kāda ir sajūta atgriežoties Latvijā pēc sezonas, ko nospēlēji Spānijā?

- Esmu ļoti apmierināta. Mikroklimata ziņā šī ir viena no labākajām komandām, kādā esmu spēlējusi. Labi treniņi, veiksmīgi spēlējam. Un galvenais faktors, kāpēc atsaucos SK Cēsis piedāvājumam – iespēja trenēties leģendārā Armanda Krauliņa vadībā. Varu daudz iemācīties gan treniņos, gan spēles.

- Jūti, ka sāc spēlēt labāk?

- Sāku spēlēt daudzveidīgāk. Esmu iemācījusies spēlēt ar muguru pret grozu, varu darboties gan trešajā, gan ceturtajā pozīcijā. Vērtīgas iemaņas, kas dzīvē var noderēt.

- Trenējies kā profesionāle?

- Drīzāk varētu teikt – pusprofesionāle. No rītiem trīsreiz nedēļā, vakaros ir komandas treniņi. Kopš janvāra mācos Sporta pedagoģijas akadēmijā par fitnesa treneri.

- Kā patīk Latvijas – Igaunijas čempionāts?

- Pārmaiņas vērtēju pozitīvi, jo palielinājies to komandu skaits, ar kurām interesanti cīnīties – labi spēlē gan ECLEX, gan Tallinas Universitāte. Protams, būtu interesanti uzspēlēt arī ar Lietuvas komandām. Jā, dažas mūsu uzvaras bijušas ļoti pārliecinošas, bet treneris gādā par to, lai nebūtu garlaicīgi. Katrs pretinieks jānovērtē, katrai spēlei gatavojamies nopietni.

Kāda no SK “Cēsis” spēlētājām par mēnēša labāko basketbolisti šosezon nominēta otro reizi. Decembrī pie šāda goda tika Kristīne Silarāja.

SK “Cēsis” nākamo spēli aizvadīs 9. martā Tallinā pret Igaunijas čempionēm “Eclex”.

Foto: Zigismunds Zālmanis (“Nikon”)

    Cēsu čempionāts basketbolā

    Ieraksti meklējamo vārdu un spied "Meklēt".