“Dārznieki” mājās viegli tiek galā ar “SK Rūjiena”

28.02.2013 kategorija: Vīriešu basketbols Comments Off

rinalds mihailovs 2013 darznieks rujiena

Piektdien 22. februārī “Dārznieks/Cēsu SS” komanda, spēlējot “Arēnā Cēsis”, pārliecinoši pārspēja netālos viesus no ziemeļiem “SK Rūjiena” ar rezultātu 85:59. Līdz ar šo uzvaru cēsnieki vēl joprojām atrodas LBL-3 galvgalī.

Spēle iesākās līdzīgi, realizējot vairākus brīvus metienus vadību spēlē pārņēma viesi, bet cēsnieki tālāk par 2 punktiem saviem pretspēlētājus nelaida. Pusminūti pirms ceturtdaļas beigām Rolands Eglītis panāca vadību mājiniekiem 18:17, kā arī noslēdzās pirmās spēles desmit minūtes. Otrajā ceturtdaļā lai uzlauztu “dārznieku” dzelžaino aizsardzību, rūjieniešiem bija vajadzīgas četras minūtes, bet tikmēr  paši pamanījās gūt jau 10 punktus. Līdz ceturtdaļas biegām viesi pārsvaru spēja sadeldēt vien par 2 punktiem 30:39.

Continue Reading

Otro puslaiku apņēmīgāk iesāka tieši “SK Rūjiena”, kad pēc spēlētām divām minūtēm spēja pietuvoties līdz -6, bet tad lieliski rūjieniešu kļūdas punktos spēja pārvērst “dārznieki”, panākot jau drošo +15 (58:43). Iesākot pēdējo desmitminūti izskatījās, ka viesi jau ir padevušies, līdz ar to tā bija tikai formalitāte cēsniekiem novadīt spēli līdz galam, izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas 85:59.

Nākamā spēle “dārzniekiem” jau rīt 1. martā pret vienmēr neparocīgo “BK Salacgrīva”. Spēles sākums 20:30 Salacgrīvas vidusskolā.

Dārznieks/Cēsu SS – SK Rūjiena 85:59 (18:17, 21:13, 19:13, 27:16)

Dārznieks/Cēsu SS: Mihailovs 20 (5ab), Logins 17, Stālmans 16, Eglītis 13 (6ab, 7rp,8k), Pilābers 7 (9ab), Ducens 6 (5ab), Jonins 5, Leitis 1 (6ab).