Cēsis ir vienīgā vieta, kur varētu radīt skatītāju ažiotāžu

23.02.2013 kategorija: Sieviešu basketbols Comments Off

SK Cesis-Eclex-8644

SK “Cēsis” prezidents Krišjānis Kļaviņš pirms svētdien gaidāmās Latvijas un Igaunijas čempionāta līderu SK “Cēsis” un “TTT Rīga” cīņas intervijā portālam sportacentrs.com teicis, ka “Cēsis ir vienīgā vieta, kur varētu radīt skatītāju ažiotāžu par Latvijas un Igaunijas čempionāta fināliem. Pagaidām neesam iesnieguši pieteikumu, taču labprāt rīkotu finālturnīru.”
downloadicity.org
Līdz šim SK “Cēsis” uzvarējusi visās 16 aizvadītajās spēlēs, rīdziniecēm ir 15 panākumi 17 cīņās. Vienu no diviem rīdzinieču zaudējumiem rudenī sagādāja Cēsis – 70:62. Komanda ir apņēmības pilna svētdien pagarināt uzvaru sēriju. “Gaidu Cēsu uzvaru un pilnas tribīnes. Rezultāta starpība nav galvenais, svarīgākais – turpināt uzvaru sēriju un sekmīgi gatavoties “play-off”. Komandā netiek apspriesti citi varianti, izņemot uzvaru. Nav nekādu sarunu par plus vai mīnus septiņi, jākoncentrējas panākumam. Ceru, sērija netiks pārtraukta un droši turpināsim iet čempionu titula virzienā. No gada sākumā komandā spēlē amerikāniete Hemptone. Ja viss būs kārtībā ar veselību, viņa būs liels palīgs “play-off” spēlēs. Klāt nākusi vēl viena laba spēlētāja – Dita Liepkalne” intervijā teicis Krišjānis Kļaviņš.

24. februārī pulksten 16 Cēsu komandas līdzjutējiem vienā no regulārās sezonas svarīgākajām spēlēm ir iespēja vēlreiz pārliecināt basketbola funkcionārus, ka Latvijas un Igaunijas čempionāta finālturnīram jānotiek mūsu pilsētā. Arī komanda aicina visus atbalstītājus tribīnēs. Uz tikšanos Piebalgas ieklā 18!

    Cēsu čempionāts basketbolā

    Ieraksti meklējamo vārdu un spied "Meklēt".