Cēsu sastāvu papildinās uzbrucēja Keiša Hemptone

03.01.2013 kategorija: Sieviešu basketbols 3 komentāri »

hemptone

SK “Cēsis” sieviešu basketbola komanda līdz sezonas beigām panākusi vienošanos ar amerikāņu uzbrucēju, 22 gadus jauno un 1,89 metrus garu Keišu Hemptoni (Keisha Hampton).

Keišas Hemptones debija SK “Cēsis” formā paredzēta nākamajā nedēļā divās pārbaudes spēlēs pret Krasnojarskas “Jeņisej”, Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā – pēc nepieciešamo dokumentu formalitāšu nokārtošanas.

Keiša Hemptone iepriekšējās četras sezonas spēlējusi Depola universitātē NCAA čempionātā, kur bija viena no komandas līderēm. 2011./2012. gada sezonu Hemptone nepabeidza smaga savainojuma dēļ, taču neraugoties uz to, 2012. gada WNBA draftā spēlētāju otrajā kārtā izvēlējās Sietlas “Storm” komanda. 2009. gadā Hemptone bija ASV junioru izlases kandidāte, tomēr uz pasaules čempionātu neaizbrauca. 2011. gadā Hemptone ASV studentu izlases sastāvā piedalījās universiādē. Spēlētāja tikusi pie dažādiem studentu basketbola individuāliem apbalvojumiem, nozīmīgākais no kuriem ir iekļaušana 2011. gada “Big East” konferences spēlētāju pirmajā piecniekā. Dalība SK “Cēsis” sastāvā Hemptonei būs pirmā profesionālā basketbola pieredze ārpus ASV.

Krišjānis Kļaviņš, SK “Cēsis” prezidents: “Pēc līguma parakstīšanas ar Hemptoni komandas komplektācija otrā līdz ceturtā numura, proti uzbrukošās aizsardzes un uzbrucēju, pozīcijās ir pabeigta un trenera rīcībā būs nepieciešamā spēlētāju rotācija. Hemptones spēlētājas talantu ir novērtējuši arī WNBA, par ko liecina spēlētājas nokļūšana draftā pat pēc nopietna savainojuma. Ceram, ka šis talants pilnībā izpaudīsies arī mūsu komandā. Cēsu līdzjutējiem pirmā iespēja novērtēt basketbolistes meistarību būs trešdien pārbaudes spēlē pret Krasnojarskas Jeņisej” komandu. Tāpat turpinām meklēt pastiprinājumu centra spēlētājas pozīcijā.”

foto: articles.philly.com

3 komentāri

 • Nesaprastais says:

  Labi. Tad KK, tavuprāt, kuras 4 komandas iekļūs LAT-EST final four

 • Anonīms says:

  “PUSLĪDZ skaidrs”!

 • Nesaprastais says:

  īsti nav skaidrs, kāpēc, ir nepieciešama šāda veida papildināšānās ? Vai tad nav puslīdz skaidrs, ka zelts būs abās līgās ? Arī bez Batleres tas bija skaidrs, jo nemaz nekādu dižo pienesumu viņa nedēva.

  Cēsu čempionāts basketbolā

  Ieraksti meklējamo vārdu un spied "Meklēt".