SK “Cēsis” aicina atbalstīt fināla ceturtajā spēlē Rīgā

24.04.2014 kategorija: Fanu ziņas, Sieviešu basketbols Comments Off

cesis-fans

SK “Cēsis organizē fanu autobusu uz Latvijas sieviešu basketbola līgas ceturto finālspēli, kas sestdien, 26. aprīlī, notiks Rīgā Lasīt tālāk »

Timons apciemo skolas, aicinot uz maču pret TTT

29.11.2013 kategorija: Fanu ziņas, Sieviešu basketbols, Timona blogs Comments Off

2

Savu pēdējo vārdu nebija teicis „SK Cēsis” komandas talismans Timons, kurš pēc neilgas pauzītes atkal atgriezies pie komandas atbalstīšanas. Savu pirmo uzdevumu Timons veica godam, dodoties uz Cēsu skolām un aicinot bērnus nākt atbalstīt savu iemīļoto komandu. Lasīt tālāk »

Atbalstīsim komandu Rīgā!

20.04.2012 kategorija: Fanu ziņas, Sieviešu basketbols 3 komentāri »

SK Cesis-TTT 2.spele-0272

SK “Cēsis” rīko līdzjutēju braucienu uz LSBL čempionāta trešo fināla spēli svētdien, 22. aprīlī, Rīgā pret “TTT Rīga” komandu. Lasīt tālāk »

Faniem sava sadaļa un savas iespējas

28.10.2009 kategorija: Fanu ziņas Comments Off

dsc_2631_6236

Esam izveidojuši  sadaļu ”Faniem”, kura pašreiz gan vēl ir tapšanas stadijā un tiek veikti vairāki uzlabojumi, bet jau tagad visiem ir iespēja apskatīt iepriekšējās sezonas fanu fotogaleriju.

Turpmāk līdzjutējiem būs iespēja atsūtīt savas bildes un tās tiks ievietotas fanu foto sadaļā.

Tuvākajā laikā tiks atvērta arī atribūtikas sadaļa, kas ļaus interesentiem iegādāties SK Cēsis un Lekrings apģērbus un aksesuārus ar komandu simboliku. Būs arī sava sadaļa karsējmeitenēm un citas fanu interesējošas lietas.

Links uz fanu fotogaleriju.

Esiet sveicināti jaunajā SK Cēsis mājas lapā!

11.10.2009 kategorija: Fanu ziņas Comments Off

Jaunā kluba interneta lapa sevī aptvers visu informāciju un jaunumus par mūsu sporta komandām. Brīdinam, ka iesākumā lapā ir iespējami dažādi kļūdu paziņojumi, tapēc būsim pacietīgi un saprotoši, par tiem ziņojot lapas administratoram. Kā arī, lapa pirmajā palaišanas posmā būs nepārtrauktā attīstības stadijā, tapēc ņemiet vērā, ka ik brīdi var parādīties kas jauns.

Welcome SK Cēsis

    Cēsu čempionāts basketbolā

    Ieraksti meklējamo vārdu un spied "Meklēt".