Paldies Krauliņam par divām skaistām sezonām karjeras nobeigumā

17.05.2014 kategorija: Sieviešu basketbols 1 komentārs »

Foto-10

SK “Cēsis” basketbola komanda saka lielu paldies mūsu komandas galvenajam trenerim Armandam Krauliņam, par divām kopā pavadītām lieliskām sezonām. Krauliņa kungs nolēmis beigt trenera karjeru. Lasīt tālāk »

Paldies komandai, līdzjutējiem un visiem atbalstītājiem

30.04.2014 kategorija: Sieviešu basketbols Comments Off

SK+Cesis-TTT-7078

Pēc SK “Cēsis” sieviešu basketbola komandas zaudējuma Latvijas čempionāta finālsērijā atbildību par neveiksmi bija un ir gatavi uzņemties gan kluba prezidents, gan treneri. Tomēr kopumā tā bija jauka sezona ar varbūt ne tik veiksmīgām beigām, toties ar vienu lielisku ieguvumu – Cēsīs uz basketbolu atkal bija pārpildītas tribīnes. Lasīt tālāk »

Sezonas pēdējās spēles fotogalerija

30.04.2014 kategorija: Sieviešu basketbols Comments Off

SK+Cesis-TTT-7148

 

Neraugoties uz zaudējumu Latvijas čempionāta titulspēlē pret “TTT Rīga”, ģērbtuvē izlietajām meiteņu asarām un pirmo vilšanās sajūtu, dzīve turpinās. Šoreiz atskatīsimies Zigismunda Zālmaņa sarūpētajā fotogalerijā uz aizvadītās sezonas pēdējo spēli un komandas kopīgajām vakariņām, domās esot jau nākamajā sezonā, lai tā izdotos sportiski labāka par aizvadīto.  Lasīt tālāk »

Cēsīs šosezon sudraba komanda

29.04.2014 kategorija: Sieviešu basketbols 5 komentāri »

Sk Cesis sudrabs-7108

 

SK “Cēsis” sieviešu basketbola komanda Latvijas sieviešu basketbola līgas izšķirošajā piektajā spēlē ar 45:50 zaudēja “TTT Rīga” komandai un sērijā piekāpās ar 2-3. Lasīt tālāk »

Tā diena ir klāt

29.04.2014 kategorija: Sieviešu basketbols Comments Off

skcesis-titulspele

SK “Cēsis” sieviešu komanda šovakar pulksten 19.30 Latvijas sieviešu basketbola līgas fināla piektajā izšķirošajā spēlē uzņems “TTT Rīga” un aicina visus mūsu līdzjutējus būt kopā ar komandu Cēsu sporta kompleksa tribīnēs. Lasīt tālāk »

    Cēsu čempionāts basketbolā

    Ieraksti meklējamo vārdu un spied "Meklēt".

    Banneri

    • Plakāts