Latvijas čempionāta otrās fināla spēles fotogalerija

21.04.2014 kategorija: Sieviešu basketbols Komentāru nav »

SK_Cesis_-_TTT_Riga_153

Latvijas sieviešu basketbola līgas otrajā fināla spēlē SK “Cēsis” ar 60:63 atzina “TTT Rīga” pārākumu un sērijā rezultāts kļuvis 1-1. Turpinājums 23. aprīļa vakarā Cēsīs, bet šoreiz uz Rīgā notikušo spēli atskatāmies Jeļizavetas Iļjinas veidotajā fotogalerijā.  Lasīt tālāk »

Palikām pie savām kļūdām un zaudējām

20.04.2014 kategorija: Sieviešu basketbols 1 komentārs »

SK_Cesis-Liepaja-1429

SK “Cēsis” sieviešu basketbola komanda LSBL čempionāta otrajā fināla spēlē ar 60:63 (21:17, 13:15, 12:15, 14:16) zaudēja “TTT Rīga” komandai. Sērijā līdz trīs uzvarām rezultāts neizšķirts 1-1, nākamā spēle 23. aprīlī pulksten 19.30 Cēsīs. Lasīt tālāk »

Otrā tikšanās Lieldienās Rīgā

20.04.2014 kategorija: Sieviešu basketbols Komentāru nav »

SK “Cēsis” sieviešu basketbola komanda šovakar pulksten 17.30 Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā, aizvadīs LSBL čempionāta finālsērijas otro spēli pret “TTT Rīga”.

Piektdien mūsu komanda izbaudīja pelnītu brīvdienu pēc pirmajā spēlē izcīnītās 60:58 uzvaras, sestdien gatavojās sērijas otrajai spēlei. Treneri uzsver, ka finālā vairs neko uztrenēt nevar, tādēļ pašlaik galvenā uzmanība vērsta spēku atjaunošanas procedūrām un taktiskām niansēm. Arī to kļūdiņu labošanai, kuras pirmajā spēlē varēja nebūt.

Atgādinām, ka finla pirmajā spēlē ceturtdien SK “Cēsis” uzvarēja ar 60:58, uzvaras grozu Džesikai Mūrai iemetot līdz ar spēles laika beigu signālu. Kā tas notika, piedāvājām noskatīties šajā video:

Finālsērijas otrās spēles sākums svētdien pulksten 17.30. Tiešraidi būs iespēja vērot sportacentrs.com portālā, savukārt mazliet vēlāk, no 17.50, tiek solīta translācija arī Lattelecom interaktīvās televīzijas 411. kanālā. SK “Cēsis” komanda gan cer uz jūsu klātienes atbalstu zālē, kas tik ļoti noderēja pirmajā spēlē. Priecīgas Lieldienas un uz tikšanos tribīnēs!

Armands Krauliņš: “Meitenes ļoti gribēja revanšēties”

18.04.2014 kategorija: Sieviešu basketbols Komentāru nav »

SK_Cesis_TTT_50SK “Cēsis” galvenais treneris Armands Krauliņš pēc fināla pirmā spēles pret “TTT Rīga” atzina, ka viens no svarīgākajiem momentiem bija spēlētāju milzīgā vēlme revanšēties par zaudējumu Nordea līgas finālā.

Savukārt pirmo reizi karjerā ar pēdējās sekundes metienu spēles iznākumu izšķīrusī Džesika Mūra sprieda, ka īstajā laikā bija īstajā vietā. Piedāvājam pēcspēles komentāru un pēdējo astoņu sekunžu video.

Lasīt tālāk »

Pirmās finālspēles fotogalerija

18.04.2014 kategorija: Sieviešu basketbols Komentāru nav »

SK_Cesis_TTT_46

SK “Cēsis” sieviešu basketbola komanda LSBL čempionāta pirmajā fināla spēlē ar 60:58 pārspēja “TTT Rīga”. Fotogalerijas par notikumiem Cēsu sporta kompleksā autore Jeļizaveta Iļjina. Lasīt tālāk »

    Cēsu čempionāts basketbolā

    Ieraksti meklējamo vārdu un spied "Meklēt".

    Banneri

    • Plakāts